Życzenia

 

paste"Bądź z nami, wspieraj nas w drodze, bo w Tobie pokładamy nadzieję ... "
    Najbliższe dni wprowadzą nas w Tajemnicę Paschalną, w rzeczywistość Chrystusowego Zmartwychwstania. Jest to czas zadumy i refleksji, ale równocześnie rodzącej się nadziei i wiary pozwalającej z ufnością spoglądać w przyszłość.

Z okazji Wielkiej Nocy pragniemy złożyć Wszystkim serdeczne życzenia. Niech przesłanie tych świąt towarzyszy Wszystkim w codziennych trudach oraz stanie się źródłem prawdziwej radości. Niechaj te piękne Święta, niosące odrodzenie i pokój, napełnią nas wiarą i staną się źródłem wzmacniania ducha. Zaś radość świętowania wyzwoliła optymizm a siła płynąca z Tajemnicy Zmartwychwstania pozwoliła przezwyciężać wszelkie przeciwności.

 

Dyrekcja Zespołu Szkół
im. Jana Pawła II 
w Grajewie