TRÓJKA NA 6 nr 33

 tytul 33

DRODZY CZYTELNICY

"Witajcie w naszej bajce!” Nawiązując do wiersza Jana Brzechwy zapraszamy Was, drodzy czytelnicy, do niezwykłego świata naszej szkoły. Niezwykłego, bo chyba w żadnej innej placówce nie dzieje się tak dużo, jak u nas. Obfitość i częstotliwość wydarzeń sprawia, że segregacja spływających do nas relacji jest zwyczajnie niemożliwa. Dlatego nie chcąc pominąć żadnego z niesamowitych przeżyć, nasze kolejne numery zaczynają coraz bardziej upodabniać się do powieści przygodowych.

Tym razem odświeżymy w Waszej pamięci wszystkie wydarzenia, które miały miejsce przed wakacjami. Przypomnimy Wam imprezy szkolne oraz przedstawimy relacje z przedsięwzięć powiatowych. Przeczytacie wrażenia uczestników wyjazdów po regionie i poza granice Polski i powspominacie tych kolegów i koleżanki, których na szkolnych korytarzach już nie spotkacie.

 

Życzymy miłej lektury!

Wasza Redakcja

NAJNOWSZY NUMER GAZETKI SZKOLNEJ –TRÓJKA NA 6 nr 33

Ukazał się nowy numer naszej szkolnej gazetki. Wszystkie dotychczasowe numery naszego pisma znajdziecie w dziale GAZETKA SZKOLNA.