TRÓJKA NA 6 nr 34


Opowiemy Wam zatem m. in.: o tajemniczych regatowcach i wyjątkowej Oscarowej Gali, zapoznamy z niezwykłymi osiągnięciami Waszych koleżanek
i kolegów w różnych dziedzinach nauki, przypomnimy nastrojowe apele i wesołe przedstawienia. Polecamy relacje z wyjazdów do teatru, filharmonii czy parku rozrywki oraz wspomnień z ferii zimowych. Zachęcamy do przypomnienia życiorysu Jana Pawła II oraz zapoznania się z informacją o zmarłym Przyjacielu naszej szkoły - księdzu Mieczysławie Olszewskim. Przedstawimy Wam również nowy, prężnie działający Samorząd Uczniowski oraz nietypową prezentację klas II i III zawodowych.

Tyle w wielkim skrócie o nowościach. Zaś zupełnie tradycyjnie
- życzymy wszystkim miłej lektury!

 Wasza Redakcja

NAJNOWSZY NUMER GAZETKI SZKOLNEJ –TRÓJKA NA 6 nr 34

Ukazał się nowy numer naszej szkolnej gazetki. Wszystkie dotychczasowe numery naszego pisma znajdziecie w dziale GAZETKA SZKOLNA.