TRÓJKA NA 6 nr 36

Znajdziecie tu najświeższe wiadomości
z naszego szkolnego życia, relacje z imprez, które odbyły się w tym i poprzednim roku szkolnym. Na parę chwil przeniesiemy Was też w cieplejsze czasy, byście mogli nacieszyć oczy wspomnieniami z wakacji i biwaków, wirtualnie pozwiedzać okolice bliższe i dalsze. Zapoznamy Was także z działalnością Samorządu Uczniowskiego oraz zmianami w bibliotece szkolnej.

Oj, będzie się działo!

A na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia oraz zbliżający się wielkimi krokami Nowy Rok życzymy wszystkim spokoju i radości, spełnienia marzeń, nieustającego zdrowia i szczęścia.

Życzymy przyjemnej lektury!

Wasza Redakcja

 NAJNOWSZY NUMER GAZETKI SZKOLNEJ –TRÓJKA NA 6 nr 36

Ukazał się nowy numer naszej szkolnej gazetki. Wszystkie dotychczasowe numery naszego pisma znajdziecie w dziale GAZETKA SZKOLNA.