Tablica ogłoszeń -rodzic

Zapraszamy serdecznie Rodziców uczniów naszej placówki do wyrażania opinii na temat szkoły. Pozwoli to nam lepiej zaplanować przyszłą pracę.
 
Swoje propozycje możecie Państwo przekazać nauczycielom- wychowawcom podczas klasowych spotkań, wysłać e-mailem na adres dyrektora szkoły Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub adres e-mailowy szkoły Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , bądź przesłać listownie.
Adres szkoły: Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II; ul. Ełcka 1; 19-200 Grajewo.
Do ewentualnego wykorzystania telefon kontaktowy do sekretariatu szkoły 86-272-31-15
 
Liczymy na Państwa udział w życiu szkoły i wspólne działania dla dobra dzieci
Dyrekcja ZSS