TRÓJKA NA 6 nr 37

 No, ale od czego ma się „Trójkę” na 6”? Właśnie od tego, by rozgonić ciemne chmury zwątpienia zgromadzone nad naszymi głowami, aby ocieplić nieco klimat, złagodzić nerwy, żeby dać chwilę wytchnienia po ciężkiej półrocznej pracy i zapewnić Wam nieco rozrywki.
    Wspomnijcie więc z nami dzień, w którym znikaliśmy my, a pojawiały się różne, bardziej lub mniej baśniowe postacie, zachwyćcie się twórczością aktorską, wokalną i plastyczną kreatywnością naszych uczniów, podziwiajcie wyjątkową aktywność Samorządu Uczniowskiego i odwagę czeladników, połączcie się we współczuciu z tymi, którzy męczyli ciała i umysły nad arkuszami sprawdzianów i egzaminów, przywołajcie stan relaksu i zadowolenia, jaki ogarniał nas na zimowiskach i wyjazdach.
    A w tym samym czasie, gdy Wy będziecie zagłębiać się w lekturze i oddawać przyjemności, my zajmiemy się szukaniem ciekawych wydarzeń do kolejnego numeru „Trójki” na 6”.

Życzymy przyjemnej lektury!

Wasza Redakcja

 NAJNOWSZY NUMER GAZETKI SZKOLNEJ –TRÓJKA NA 6 nr 37

Ukazał się nowy numer naszej szkolnej gazetki. Wszystkie dotychczasowe numery naszego pisma znajdziecie w dziale GAZETKA SZKOLNA.