Konkurs podwórko NIVEA

 

logo podworko

II ETAP

Udało się! Zakwalifikowaliśmy się do drugiego etapu! Gratulujemy małym artystom! Wyniki drugiego etapu nie zależą od dzieci. Drugi etap polega na jak największej liczbie głosów oddanych na nasz film. Głosować można codziennie. Potrzebna jest dobra wola i zaangażowanie społeczności lokalnej , okolicznej, a nawet dalszej. Jeśli wszyscy się zjednoczymy i zaangażujemy, będziemy głosować codziennie- przedszkole specjalne wygra podwórko!!!!

Aby zagłosować należy:
1. Wejść na stronę https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/60-grajewo
2. Tu należy się zarejestrować (dla głosujących po raz pierwszy )
3. Po zalogowaniu ( zapamiętaj login i hasło) głosuj na Grajewo

W każdym następnym dniu: https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/60-grajewo zaloguj - głosuj

Wymaga to poświęcenia czasu, a poświęcony czas to miłość......... Poświęćmy go naszym dzieciom. Razem można osiągnąć cel.


I ETAP

Przedszkole w Wojewodzinie działające przy zespole Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie  zgłosiło się do ogólnopolskiego konkursu " Podwórko talentów NIVEA".
Mogliśmy wziąć udział w konkursie, ponieważ szkoła posiada działkę o powierzchni 400 m kwadratowych, na której docelowo może powstać " Podwórko talentów NIVEA" . Zgłaszając się do konkursu należało dokonać rejestracji i nakręcić około 3 -minutowy  film pokazujący dowolne talenty dzieci. W naszym filmie zatańczyli : Kinga Rogowska i Kacper Szewczyk .
Już 10 czerwca okaże się, czy zakwalifikowaliśmy się do drugiego etapu. Trzymamy kciuki!